+38(067) 900-70-80, +38(093) 524-70-80, +38(044) 524-70-80

ПРОЕКТУВАННЯ, МОНТАЖ, ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ СИСТЕМ БЕЗПЕКИ

 navi home navi mail navi sitemap

 

logo u2

ПОСЛУГИ

Комерційна пропозиція (кошторис) Комерційна пропозиція (кошторис)

Якщо Вам важко у виборі системи безпеки - сміливо звертайтеся до нас. Наші фахівці безкоштовно проконсультують Вас, виїдуть на об'єкт для обстеження і складуть комерційну пропозицію (кошторис).

Монтажні та пусконалагоджувальні роботи Монтажні та пусконалагоджувальні роботи

Установку виконують наші фахівці, які мають відповідну професійну освіту, а також пройшли спеціальне навчання з протипожежної безпеки, охорони праці і мають допуски до роботи з електроустановками до 1000В. Ми співпрацюємо c передовими виробниками та використовуємо тільки надійне і перевірене обладнання. Тому у нас найкраще співвідношення ціна/якість, а встановленні нами системи вже працюють протягом багатьох років. На всі види робіт надається гарантія від 1 року. Після установки Замовнику надається розроблена нами інструкція та проводиться інструктаж.

Проектні роботи Проектні роботи

ТOВ "Технічний центр СОТА" має ліцензії та виконує роботи з проектування систем безпеки стадій П - проект, РП - робочий проект, а також стадії Р - робоча документація. Всі проектні роботи ведуться відповідно до державних норм України.

Технічне обслуговування систем безпеки Технічне обслуговування систем безпеки

Щоб система функціонувала безвідмовно і довго, їй потрібно проводити періодичне технічне (сервісне) обслуговування кваліфікованими фахівцями. Це є запорукою безперебійної довговічної роботи системи безпеки та виконання нею всіх заданих функцій.