+38(067) 900-70-80, +38(093) 524-70-80, +38(044) 524-70-80

ПРОЕКТУВАННЯ, МОНТАЖ, ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ СИСТЕМ БЕЗПЕКИ

 navi home navi mail navi sitemap

 

logo u2

Комерційна пропозиція (кошторис)

smetaЯкщо Вам важко у виборі системи безпеки - сміливо звертайтеся до нас. Наші фахівці безкоштовно проконсультують Вас, виїдуть на об'єкт для обстеження і складуть комерційну пропозицію (кошторис).

Ми можемо скласти "грубий" підрахунок вартості системи безпеки об'єкта всього лише на підставі креслень та інформації, отриманої від Замовника. Таке комерційну пропозицію (кошторис) дає можливість соориентироваться в "порядку цифр" і бути підставою для подальшого обстеження об'єкта.
Остаточна комерційна пропозиція (кошторис) складається нашими фахівцями, зазвичай, після виконання проектних робіт та/або обстеження об'єкта. Таким чином вартість у кошторисі є фактично договырною вартыстью Договору.

В комерційній пропозиції (кошторисі) вказується перелік обладнання та матеріалів, їх кількість та вартість, вартість проектних, а також монтажних та пусконалагоджувальних робіт.

avk5Для роботи з держбюджетними замовниками на підставі ДБН Д.1.1-7-2000 (Правила визначення вартості проектно-дослідницьких робіт для будівництва, здійснюваного на території України) комерційна пропозиція розробляється у вигляді кошторису у спеціалізованій програмі АВК-5.